Klasyki Żaka BHP

15.1.2016

Z cyklu przewodnik po kierunkach

Kierunek ten od lat cieszy się dużą popularnością, a zapotrzebowanie na BHP-owców ciągle rośnie. Wynika to z faktu, że poza funkcjonowaniem samodzielnie na rynku pracy, stanowi on także świetne uzupełnienie kwalifikacji w wielu innych dziedzinach. Przepisy BHP są obecne w każdej sferze życia, zarówno zawodowego jak i osobistego, a do tego dość często się zmieniają, więc specjaliści w tym zakresie są na wagę złota i nie mają problemów ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Wielu naszym absolwentom kwalifikacje BHP-owca pozwoliły uzyskać awans i podwyżkę, a część z nich była już po 50-tce. To kolejny dowód na to, że na naukę nigdy nie jest za późno, a dodatkowe umiejętności są zawsze w cenie.
Tylko w 3 semestry, zaocznie, bez matury i całkowicie za DARMO możesz zostać technikiem BHP i znacznie wzbogacić swoje CV. Za tym oczywiście idą pieniądze, a jak wiadomo one przydają się w życiu.

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś nie wychodząc z domu (decyduje kolejność zgłoszeń): http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy

  798 299 599

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.