• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINÓW ZAWODOWYCH, MATURALNYCH I POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE ZAWODOWE!!!

22.1.2020

Przypominamy, że w terminie do dnia 7 lutego 2020 roku należy złożyć deklaracje przystąpienia do egzaminu:

1. maturalnego – ostateczne deklaracje od słuchaczy piątego semestru, którzy ukończą szkołę w kwietniu br. oraz od absolwentów LO;

1. potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – dotyczy słuchaczy oraz absolwentów szkół policealnych, kształcących się wg podstawy programowej 2017, ( 2012 );

1. zawodowego -  przypominamy o obowiązku przystąpienia do egzaminu zawodowego - dotyczy słuchaczy, którzy rozpoczęli kształcenie od dnia 1 września 2019 roku zgodnie z podstawami programowymi kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego z 2019 r. - obecny semestr pierwszy opiekuna medycznego, florysty, opiekunki środowiskowej, asystenta osoby niepełnosprawnej.

Słuchacze, którzy nie przystąpią do egzaminu zawodowego, nie otrzymają świadectwa ukończenia szkoły.